Bewonerscommissies

Bewonerscommissies (niet de individuele leden daarvan) zijn gratis lid van onze bond).

Verantwoordelijkheid voor de juistheid van de gegevens ligt bij de commissies zelf.

naam commissie dhr/mw contactpersoon Straat en nummer postcode woonplaats tel.nr. email
bewonersverening Kleefsehof dhr J. van den Born kleefsehof@hotmail.com
bewonerscommissie Roodenburg mw A. Libosan Notaris Fischerstraat 49 6711 BB Ede 0318 623455 a3libosan@hotmail.com
bewonersverening Groenendaal I (Bellevue) mw B. Knijff – Gelijns Groenendaal 628 6715 BK Ede 0318 635181 b.knijffgeleijns@gmail.com
bewonersverening Groenendaal II (Bellefleur) mw M. van den Broek Groenendaal 404 67175 BB Ede 0318 845355 maria1890@gmail.com
bewonerscommissie Groot Haversteeg dhr drs R.A. Eekhof Van der Hagenstraat 337 6717 DN Ede 0318  591692 r.eekhof1@chello.nl
bewonerscommissie Willem Marisflat dhr R. Kamphuis Willem Marislaan 713 6717 HC Ede 06 10727130 WillemMaris@googlegroups.com
bewonerscommissie Veenderloo mw L. van Scharrenburg – Schrijver Agaatstraat 82 6713 VG Ede 0318 616850 j.scharrenburg1@kpnplanet.nl
bewonerscommissie Dennenheuvel Willy Fehres Magnolialaan 14 6711 WB Ede 0318 619694 secr.dennenheuvel@gmail.com
bewonerscommissie Zuiderkroon dhr W.B.M. Sanders Zuiderkroon 2 6717 EJ Ede 0318 518044 w.sanders39@upcmail.nl
bewonerscommissie de Elskamp mw E. Vlok Van der Hagenstraat 251 6717 DT Ede 0318 630913 c.vlokhent@upcmail.nl
bewonerscommissie Aleidahof dhr F.B. Schönau Hofrustlaan 82 6721 TB Bennekom 0318 304961 schoenau@mardeno-digital.eu
bewonerscommissie laagbouw Horstwijk mw M. Koudijs – de Kruijff Boekhorst 36 6714 JT Ede 0318 630700 mtkoudijs@gmail.com
bewonerscommissie Kolkakkerbuurt dhr M. Boertien Kolkakkerweg 24 6713 DC Ede 0318 645194 info@kolkakker.nl
bewonerscommissie de Roosebrink dhr J. van Beek Rooseveltweg 134 6707 GS Wageningen 0317 416594 j.beek438@kpnmail.nl
centraal wonen Ede De Wonenwij mw C. Koning Hegelstate 17 6716 SL Ede 0318 301703 vereniging@centraalwonen-ede.nl
Wijkplatform Baron v Wassenaerpark dhr H. Onderstal Oost-Breukelderweg 111 6721 PH Bennekom 06 10535236 h.onderstal@live.nl
bewonerscommissie de Purmer mw A. van Engelenhoven Leeghwaterstraat 53 6717 CX Ede 0318 637317 a.engelenhoven@chello.nl
bewonerscommissie Wethoudersbuurt dhr R.W.H. Sijmons Thomaslaan 7 6712 CL Ede 0318-617677 r.sijmons1@chello.nl
bewonerscommissie Eikelakkers i.o. mw M. Nieuwkoop mattie.nieuwkoop@hotmail.com
activiteitencommissie de Wormer mw M. Pronk Leeghwaterstraat 5 6717 CX Ede 0318 640427 soloplus@johanniteropvang.nl
activiteitencommissie van Eekelenflat dhr E.H. de Lang Nieuwe Maanderbuurtweg 1254 6717 BZ Ede 0318 631811 ehdelang@chello.nl
activiteitencommissie Veldboeket mw Gerritsen Mariëndaal 114 6715 CM Ede 0318 845766 bewonerscommissieveldboeket@live.nl
activiteitencommissie Rozenlaan-Veenderweg mw W. Dokter – van der Schrier Veenderweg 201 B 6713 AG Ede 0318 636297 w.doktervdschrier@hotmail.com